Czym jest System Czyszczący Aura Roboclean?

Z całą pewnością nie jest to zwykły odkurzacz, taki jak setki innych. To sprzęt, który nie tylko perfekcyjnie czyści domowe powierzchnie, ale do tego dba o powietrze, którym oddychasz. Zawdzięczamy to innowacyjnemu rozwiązaniu jakim jest zastosowanie filtra wodnego i separatora.

Czyste, pachnące powietrze

System Czyszczący Aura Roboclean dba o powietrze, którym oddychasz. Filtruje je z prędkością 3 m3 na minutę. Oznacza to, że powietrze w salonie o powierzchni 25 m2 zostanie oczyszczone w niecałe pół godziny! Dzięki temu atmosfera w pomieszczeniach, w których przebywają Twoi bliscy będzie wolna od kurzu, pyłów i większości alergenów. Świetnie działa także zaaplikowanie do zbiornika z wodą kilku kropel naturalnych olejków eterycznych (w zestawie).

Perfekcyjne sprzątanie

System Czyszczący Aura Roboclean odkurzy niezwykle skutecznie każdą powierzchnię w Twoim domu dzięki utrzymaniu stałego przepływu powietrza, co nie jest możliwe w tradycyjnym odkurzaczu workowym. Zestaw mądrze zaprojektowanych końcówek czyszczących pozwoli Ci dotrzeć w każdy zakamarek Twojego mieszkania, a załączony worek próżniowy nawet wywietrzyć pościel.

czystość

Elektroszczotka

System Czyszczący Aura Roboclean to także elektryczna trzepaczka z podświetleniem umożliwiająca gruntowne wyczyszczenie materaców łóżek oraz dywanów i wykładzin - bardzo łatwo i bez wysiłku, natomiast niezwykle skutecznie. To najlepsza metoda na to, aby pozbyć się piachu i brudu z dywanów, a także sprzyjającej rozwojowi alergii i astmy zawartości materacy.

Jonizacja ujemna powietrza

Jonizacja ujemna powietrza to niespotykana gdzie indziej, niezmiernie przydatna funkcja. Nagromadzenie ogromnej ilości sprzętu elektrycznego i elektroniki w naszych domach sprawia, że oddychamy szkodliwym tzw. elektrosmogiem. Roboclean emituje aż do 2 mln jonów ujemnych/cm3, dzięki czemu szybko możemy przywrócić właściwą równowagę jonową w najbliższym otoczeniu, co ma udowodniony wpływ na nasz układ odpornościowy i nerwowy.

  • To czystsze powietrze dzięki szybszemu opadaniu kurzu oraz zdecydowanie mniejsza ilość bakterii i grzybów
  • Zmniejszenie ryzyka wystąpienia astmy i innych chorób układu oddechowego
  • Mniejsza podatność na zmęczenie, depresję i stres
  • Ulga przy migrenach i bólach głowy
  • Zwiększenie sprawności umysłowej i wydajności pracy
  • Poprawa równowagi PH organizmu
  • Znacząca poprawa efektywności oddychania i jakości snu

Filtr wodny

W odróżnieniu od tradycyjnych odkurzaczy Roboclean potrzebuje zaledwie 2 litrów wody, aby skutecznie sprzątać i jednocześnie filtrować powietrze. Brudną wodę wylewamy – koniec z kupowaniem i wymienianiem worków, w których lęgnie się masa niebezpiecznych alergenów!!!

:)

Działanie separatora

Innowacyjnym rozwiązaniem decydującym o niezwykłej skuteczności Robocleana jest wirujący z prędkością od 7,5 do 19 tys. obrotów na minutę separator osadzony na wirniku silnika. To właśnie dzięki temu nawet najdrobniejszy kurz jest dosłownie wbijany w wodę, a powietrze wydostające się z urządzenia jest naprawdę czyste.

Filtr HEPA

Uzupełnienie systemu filtra wodnego z separatorem stanowi filtr typu HEPA, który wyłapuje drobne, trudno łączące się z wodą zanieczyszczenia. Na wyposażeniu filtr dodatkowy.

Łatwość użytkowania

Obsługa Systemu Czyszczącego Aura Roboclean jest bardzo prosta i niebywale intuicyjna. Wyposażony w dotykowy panel sterujący i pilota, zwijany kabel oraz szereg innych ergonomicznych rozwiązań – Roboclean wielokrotnie był nagradzany za piękne wzornictwo, funkcjonalność oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne.

czystość

Zobacz wideo