Certyfikaty i Opinie

Certyfikat ECARF

tuv System Czyszczący AURA Roboclean SPLUS otrzymał certyfikat Produkt Przyjazny Alergikom, przyznawany przez niemieckie stowarzyszenie ECARF. Niezależne badania laboratoryjne wykazały, że System Czyszczący AURA Roboclean SPLUS usuwa wszystkie typy alergenów z domowego środowiska przy jednoczesnym zatrzymaniu ich w urządzeniu, pozytywnie wpływając na poprawę jakości powietrza w domu. Niemieckie stowarzyszenie non-profit ECARF jest wiodącym i najbardziej zaufanym źródłem informacji dla osób cierpiących na astmę i alergię w Europie. ECARF dba, by osoby z astmą i alergiami otrzymywały rzetelne informacje o możliwościach leczenia i łagodzenia skutków alergii. ECARF certyfikuje produkty i usługi, które mogą poprawić jakość życia osób cierpiących na alergie.

Certyfikat SPLUS-114 Tłumaczenie

Certyfikat TŰV

tuv Brak substancji szkodliwych, bezpieczne i niezawodne urządzenia elektryczne ─ znany na całym świecie znak jakości GS jest cenną pomocą dla świadomych konsumentów przy wyborze właściwych produktów. TÜV Rheinland sprawdza czy produkty spełniają normy jakości i bezpieczeństwa określone przez niemieckie przepisy dotyczące bezpieczeństwa sprzętu i produktów (ProdSG). Oprócz tego, badanie zgodności ze specyfikacjami znaku GS obejmuje wiele norm europejskich dla poszczególnych produktów oraz analizę instrukcji obsługi pod kątem poprawności i kompletności.

Uznawany na całym świecie znak jakości GS pozwala na:
• Zwiększenie zaufania konsumentów do jakości i bezpieczeństwa wyrobów
• Możliwość zaproponowania klientom cennej pomocy w wyborze odpowiedniego produktu
• Szybkie przeprowadzenie kontroli, które z kolei umożliwiają szybkie wprowadzenie wyrobów na rynek

Certyfikat Tłumaczenie

Certyfikat Centrum Medycyny Zapobiegawczej

Zpmed

Certyfikat wystawiony przez Centrum Medycyny Zapobiegawczej ZPMed potwierdza, że ROBOCLEAN odpowiada wymaganiom Medycyny Zapobiegawczej, będąc produktem dobrym dla zdrowia, a także jest odpowiedni dla ochrony zdrowia.

ZPMed niemiecki ośrodek badawczy, którego certyfikat otrzymują tylko produkty najwyższej jakości.

Certyfikat Tłumaczenie

Opinie

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Sopot Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii z Zabrza wystawiła pozytywną opinię dotyczącą Systemu Czyszczącego Aura Roboclean, rekomendując go szczególnie osobom borykającym się z alergią, astmą, czy chorobami układu oddechowego.

Opinia

SPZOZ Sanatorium Ministerstwa Spraw Zagranicznych

Sopot W wyniku przeprowadzonych z użyciem urządzenia Robocleana badań stwierdzono, jak czytamy w dokumencie, "iż spełnia ono swoją rolę w zmniejszaniu narażania ludzi na kurz i roztocza. Dzięki systemowi, w którym zastosowano wirujący separator i filtr wodny, uzyskano poprawę jakości powietrza w otoczeniu".

Opinia

DLF
DLF DLF
DLF
DLF Red dot
DLF gazele

Kariera
Rozbudowana sieć
dystrybucyjna i serwisowa