Spółka DLF po raz kolejny wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi - 26.08.2021

Miło nam poinformować, że firma DLF już po raz szósty została uhonorowana za wysoki poziom jakości obsługi przez Polski Program jakości Obsługi. W poprzednich latach firma była wyróżniana dwukrotnie godłem „Dbamy o Jakość Obsługi” oraz trzykrotnie „Gwiazdą Jakości Obsługi”.

W 2021 roku DLF wyróżniono po raz czwarty „Gwiazdą Jakości Obsługi”. Laureaci zostali wyłonieni na podstawie badania satysfakcji konsumentów przeprowadzanego na platformie organizatora. Oceniany był stopień zadowolenia z obsługi, terminowość, czas obsługi, rodzaj asortymentu i jego cena oraz prawdopodobieństwo rekomendacji marki innym konsumentom. Polski Program Jakość Obsługi od lat utrzymuje elitarny charakter, wyróżniając godłem wyłącznie wąskie grono firm spośród ponad 46 000 podmiotów z 200 branż. W zależności od szerokości branży wyłania w każdej kategorii jedynie od 1 do 3 laureatów. Wyjątkowość Gwiazd wynika także z faktu, że to właśnie konsumenci decydują o uhonorowaniu firmy.

Bardzo dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym obdarzają nas każdego dnia, a całemu zespołowi DLF za pracę i zaangażowanie.
System czyszczący Aura Robocelan SPLUS z certyfikatem Produkt Przyjazny Alergikom ECARF - 12.02.2018

System Czyszczący AURA Roboclean SPLUS otrzymał certyfikat Produkt Przyjazny Alergikom, przyznawany przez niemieckie stowarzyszenie ECARF. Niezależne badania laboratoryjne wykazały, że System Czyszczący AURA Roboclean SPLUS usuwa wszystkie typy alergenów z domowego środowiska przy jednoczesnym zatrzymaniu ich w urządzeniu, pozytywnie wpływając na poprawę jakości powietrza w domu. Niemieckie stowarzyszenie non-profit ECARF jest wiodącym i najbardziej zaufanym źródłem informacji dla osób cierpiących na astmę i alergię w Europie. ECARF dba, by osoby z astmą i alergiami otrzymywały rzetelne informacje o możliwościach leczenia i łagodzenia skutków alergii. ECARF certyfikuje produkty i usługi, które mogą poprawić jakość życia osób cierpiących na alergie.
Statuetka „Serce za serce” dla DLF Sp. z o.o. 11.12.2017

Z ogromną dumą informujemy o otrzymaniu prestiżowej nagrody - statuetki "Serce za Serce" - będącej najwyższym wyróżnieniem przyznawanym przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi za niezwykłą hojność i wieloletnią współpracę.

17 listopada, podczas uroczystego koncertu w Zabrzu uhonorowano DLF Sp. z o.o. tą niezwykle ważną nagrodą. Od samego początku istnienia firmy DLF było dla jej założycieli oczywistym, że biznes społecznie odpowiedzialny i etyczny to taki, w którym jest miejsce na to, aby się dzielić. Chcielibyśmy także najserdeczniej podziękować wszystkim naszym Klientom, którzy kupując i rekomendując nasze urządzenia oznakowane charakterystycznym czerwonym serduszkiem, przyczyniają się do realizowania szczytnej misji Fundacji.

DLF Sp. z o.o. od blisko 15 lat wspiera Fundację pomagając realizować niezwykle ważne i potrzebne nam wszystkim projektów naukowo-badawczych, których celem jest skuteczne leczenie chorób serca.
Kolejny rok z obsługą na najwyższym poziomie 27.02.2017

jo.png Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż po raz kolejny zdobyliśmy godło "Dbamy o Jakość Obsługi".

Wyniki badania ankietowego, przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie Klientów naszej firmy, wykazały bardzo wysoki poziom zadowolenia z świadczonych usług przed i posprzedażowych.

Organizacja i czas obsługi, wiedza i klarowność informacji, estetyka naszego sklepu, to aspekty szczególnie wyróżniające naszą firmę w ocenie Klientów. Godło ‘Dbamy o Jakość Obsługi’ to dla nas szczególna nagroda, gdyż Państwa satysfakcja jest dla nas niezmiernie ważna.
Roboclean oczami dzieci :) Super !!! 20.06.2016

To zawsze jest twardy orzech do zgryzienia. Kolejne edycje Konkursu Plastycznego dla Milusińskich przynoszą nam wiele naprawdę fantastycznych prac. W kwietniu nagrody główne przyznaliśmy Oli Byczkowskiej (l.12) i Elizie Szczepańskiej (l.5). Edycję majową zwyciężyła praca Kai Bałachowskiej (l.8).

Dodatkowo wyróżniliśmy 7 kolejnych rysunków. Wszystkim wspaniałym Dzieciakom - uczestnikom konkursu - serdecznie dziękujemy :) Mamy nadzieję, że nagrody sprawią Szanownym Laureatom wiele radości. Czekamy z niecierpliwością na kolejne prace małych artystów.
Miedzynarodowy Meeting Roboclean
w Antalii 30.04 – 02.05.2016

To wielkie spotkanie Dystrybutorów i najlepszych Przedstawicieli z całego świata.
Nasza kilkunastoosobowa delegacja spędziła w Antalii trzy wspaniałe, inspirujące dni, poznając bliżej międzynarodową społeczność Roboclean.

Dla nas wszystkich to było ważne i spektakularne doświadczenie - fantastyczna okazja, aby wymienić się doświadczeniami, celebrować sukcesy, uhonorować najlepszych przedstawicieli świata, utwierdzić się po raz kolejny w przekonaniu jak olbrzymie znaczenie ma praca w świetnie współgrającym ze sobą teamie, na przykład takim jak nasz.

Braliśmy udział w niecodziennym szkoleniu – żeby poczuć jak wielki wpływ na sukces zespołu ma każde pojedyncze zaangażowane działanie.

Z ogromną dumą prezentujemy nasze trofea.
Podczas uroczystej gali wieńczącej to międzynarodowe spotkanie wspólnie świętowaliśmy sukcesy związane z promocją idei Roboclean na świecie. Wręczono nagrody m.in. za rewelacyjne wyniki sprzedaży - wspaniale zobaczyć wśród nazwisk najlepszych przedstawicieli świata reprezentantów Polski. Doceniono też wieloletni staż i styl współpracy.

Nagrody, które otrzymaliśmy traktujemy jako wielkie zobowiązanie w nieustannym dążeniu do jak największej satysfakcji zarówno naszych Klientów, jak i Przedstawicieli – z dumą więc prezentujemy nasze trofea.

Chcemy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami – zapraszamy do obejrzenia krótkiej energetycznej video relacji :)


DOŁĄCZ DO NAS !!!