Certyfikaty Opinie i Artykuły prasowe

Certyfikat TŰV

tuv Roboclean posiada certyfikat wydany przez jednostkę certyfikującą TŰV SUD Niemcy. TŰV SUD to koncern, który posiada ponad 140 lat doświadczenia w ochronie ludzi, środowiska naturalnego oraz własności przed niekorzystnymi skutkami technologii.

Badanie, które zostało przeprowadzone na urządzeniu Aura Roboclean miało na celu potwierdzenie skuteczności zatrzymywania emisji pyłów przez urządzenie. Rezultaty testu okazały się bardzo korzystne, wykazując, że Roboclean zatrzymuje wewnątrz 99,99% zbieranych z otoczenia pyłków. Co oznacza, że nie emituje na zewnątrz żadnych nieczystości i alergenów, które zasysa.

Certyfikat Tłumaczenie

Certyfikat KEMA

kema Jakość Systemu Czyszczącego Aura Roboclean została potwierdzona przez KEMA należącą do grupy najważniejszych na świecie organizacji certyfikujących.

Certyfikat Tłumaczenie

Certyfikat Centrum Medycyny Zapobiegawczej

Certyfikat wystawiony przez Centrum Medycyny Zapobiegawczej ZPMed potwierdza, że ROBOCLEAN odpowiada wymaganiom Medycyny Zapobiegawczej, będąc produktem dobrym dla zdrowia, a także jest odpowiedni dla ochrony zdrowia.

Zpmed ZPMed niemiecki ośrodek badawczy, którego certyfikat otrzymują tylko produkty najwyższej jakości.

Certyfikat (en) Certyfikat (de) Tłumaczenie

Opinie

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Sopot Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii z Zabrza wystawiła pozytywną opinię dotyczącą Systemu Czyszczącego Aura Roboclean, rekomendując go szczególnie osobom borykającym się z alergią, astmą, czy chorobami układu oddechowego.

Opinia

SPZOZ Sanatorium Ministerstwa Spraw Zagranicznych

Sopot W wyniku przeprowadzonych z użyciem Robocleana badań stwierdzono, jak czytamy w dokumencie "iż spełnia ono swoją rolę w zmniejszaniu narażania ludzi na kurz i roztocza. Dzięki systemowi w którym zastosowano wirujący separator i filtr wodny uzyskano poprawę jakości powietrza w otoczeniu".

Opinia

Artykuły prasowe

PDSB

praca
pomysł na lepsze życie
pomysł na lepsze życie
Opłaty licencyjne za korzystanie z materiałów marketingowych DLF Sp. z o.o.