Kolejny rok z obsługą na najwyższym poziomie 27.02.2017



Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż po raz kolejny zdobyliśmy godło "Dbamy o Jakość Obsługi".

Wyniki badania ankietowego, przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie Klientów naszej firmy, wykazały bardzo wysoki poziom zadowolenia z świadczonych usług przed i posprzedażowych.

Organizacja i czas obsługi, wiedza i klarowność informacji, estetyka naszego sklepu, to aspekty szczególnie wyróżniające naszą firmę w ocenie Klientów. Godło ‘Dbamy o Jakość Obsługi’ to dla nas szczególna nagroda, gdyż Państwa satysfakcja jest dla nas niezmiernie ważna.




Roboclean oczami dzieci :) Super !!! 20.06.2016



To zawsze jest twardy orzech do zgryzienia. Kolejne edycje Konkursu Plastycznego dla Milusińskich przynoszą nam wiele naprawdę fantastycznych prac. W kwietniu nagrody główne przyznaliśmy Oli Byczkowskiej (l.12) i Elizie Szczepańskiej (l.5). Edycję majową zwyciężyła praca Kai Bałachowskiej (l.8).

Dodatkowo wyróżniliśmy 7 kolejnych rysunków. Wszystkim wspaniałym Dzieciakom - uczestnikom konkursu - serdecznie dziękujemy :) Mamy nadzieję, że nagrody sprawią Szanownym Laureatom wiele radości. Czekamy z niecierpliwością na kolejne prace małych artystów.




Miedzynarodowy Meeting Roboclean
w Antalii 30.04 – 02.05.2016



To wielkie spotkanie Dystrybutorów i najlepszych Przedstawicieli z całego świata.
Nasza kilkunastoosobowa delegacja spędziła w Antalii trzy wspaniałe, inspirujące dni, poznając bliżej międzynarodową społeczność Roboclean.

Dla nas wszystkich to było ważne i spektakularne doświadczenie - fantastyczna okazja, aby wymienić się doświadczeniami, celebrować sukcesy, uhonorować najlepszych przedstawicieli świata, utwierdzić się po raz kolejny w przekonaniu jak olbrzymie znaczenie ma praca w świetnie współgrającym ze sobą teamie, na przykład takim jak nasz.

Braliśmy udział w niecodziennym szkoleniu – żeby poczuć jak wielki wpływ na sukces zespołu ma każde pojedyncze zaangażowane działanie.

Z ogromną dumą prezentujemy nasze trofea.
Podczas uroczystej gali wieńczącej to międzynarodowe spotkanie wspólnie świętowaliśmy sukcesy związane z promocją idei Roboclean na świecie. Wręczono nagrody m.in. za rewelacyjne wyniki sprzedaży - wspaniale zobaczyć wśród nazwisk najlepszych przedstawicieli świata reprezentantów Polski. Doceniono też wieloletni staż i styl współpracy.

Nagrody, które otrzymaliśmy traktujemy jako wielkie zobowiązanie w nieustannym dążeniu do jak największej satysfakcji zarówno naszych Klientów, jak i Przedstawicieli – z dumą więc prezentujemy nasze trofea.

Chcemy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami – zapraszamy do obejrzenia krótkiej energetycznej video relacji :)


DOŁĄCZ DO NAS !!!


DLF DLF
DLF
DLF Red dot
DLF gazele

Kariera
Rozbudowana sieć
dystrybucyjna i serwisowa